شلمچه قطعه ای از بهشت است و جاذبه ای الهی دارد

شلمچه قطعه ای از بهشت است و جاذبه ای الهی دارد

آخرین بروزرسانی : یکشنبه، 08 فروردین 1400 ساعت 08:00

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه شهدا نیاز به تعریف ندارند آنها خود تعریف و معرف هستند، گفت: شلمچه قطعه ای از بهشت است و روح شهدا عالم گیر خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، سردار "قاسم رضایی" در زیارت از مزار شهدای شلمچه در پاسگاه مرزی آن در خصوص حال و هوای خود اظهار داشت: شهدا نیاز به تعریف ندارند آنها خود تعریف و معرف هستند چرا که شلمچه قطعه ای از بهشت است و روح شهدا عالم گیر خواهد بود.

وی افزود: اینجا جاذبه ای الهی دارد که البته رعایت پروتکل های بهداشتی در مقابله با کرونا باعث شده مقداری احساس غربت کنند ولی چون دل عاشقان همه اینجا است آنها روزی خود را می گیرند .

جانشین فرمانده ناجا ادامه داد: هر جا که روح الهی حاکم باشد آرامش دارد آرامش و جاذبه شلمچه الهی است چرا که بهترین بندگان خدا اینجا نفس دمیدند و اینجا نفس دادند و امروز نفس می دهند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: امروز عشق شهدا در این حال و هوا حس می شود، بایستی بگوییم که خودشان بیایند و جا مانده ها را دریابند و کمک کنند و در مسیری که به رستگاری می رسد ما را نگه دارند.

سردار رضایی عنوان داشت: شهدا حقیقتا شفیع هستند امروز ما به حرمت مسیر الی الله آمدیم تا ما را شفاعت کنند دوری آنها سخت و زمان طولانی شده قدری هم به ما نگاه کنند، زمان را کوتاه کنند ما دیگر از فراق خسته شده ایم و خودشان کمک کنند هر آنچه که انتخاب کردند نصیب ما نیز شود.

جانشین فرمانده ناجا خاطر نشان کرد: ان شاءالله که بهره مند شویم از این مسیر که شهدا تنظیم کردند و کسانی مثل شهید سلیمانی ، شهید خرازی و همه کسانی که در شلمچه نفس دمیدند اینها کسانی هستند که اینجا همیشه حضور دارند، شهدا زنده هستند این حقیقت قرآن است و واقعا زنده هستند. اینجا یک بیابان لم یزرع بود ولی الان چه جاذبه ای دارد، اینجا خاک تفته دیده ای داشت و الان این خاک مقدس شده، اینها همه از برکت خون شهدا و روح الهی آنها است و دل تنگ آنهاییم.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی